Menu
خشکشویی

خشکشویی

لوازم خشکشویی

صندوق فروشگاهی در

خشکشویی


از قدیم تا به امروز لباس، یکی از نیازهای ضروری بشر بوده و هست و نقش بسیار مهمی در زندگی هر فرد ایفا می کند. لباس ها علاوه بر نقش حفاظت انسان از سرما و گرما، نقش مهمی در به نمایش گذاشتن شخصیت و جایگاه فردی و اجتماعی انسان ها دارند.

با توجه به افزایش مشغله های روزمره و کمبود وقت ، خشکشویی جزء ضروری ترین نیاز های هر خانواده های جوامع مدرن محسوب می گردد ،طی سال های گذشته تعداد افرادی که از متخصصین خشکشویی برای شستشوی البسه خود استفاده می کنند افزایش یافته است ،در نتیجه فعالیت در این حرفه می تواند از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه باشد. استفاده از خدمات حرفه ای شستشو در بعضی البسه اجباری است و با روش های متداول خانگی امکان صدمه زدن دارند . در سایر موارد نیز استفاده از این خدمات موجب صرفه جویی در وقت شده و همچنین لباس های کاملا تمیز و مرتب را در اختیار افراد قرار می دهد.

مدتی است شاهد ظهور خدمات جدیدی در خشکشویی ها هستیم به عنوان خشکشویی آنلاین ، این روش جدید باعث گردیده مدت زمان و خدمات ارائه شده به مشتری با کیفیت بالاتری ارائه شود ، همین مشخصه باعث رشد روز افزون فروشگهای آنلاین در سطح کشور شده است.

خشکشویی و صندوق فروشگاهی

نکاتی جهت

راه اندازی صنف خشکشویی


شغل خشکشویی، در مقایسه با بسیاری از مشاغل که سرمایه زیادی نیاز دارند، با سرمایه‌گذاری نسبتا متعادل می‌تواند به سود قابل توجهی دست پیدا کند.

با توجه به اینکه هر نوع کسب و کار، لوازم و تجهیزات خاص خود را احتیاج دارد، در شغل خشکشویی نیاز به چند ماشین لباسشویی صنعتی، دستگاه اتو کشی، دستگاه شستشوی البسه و مکانی برای فراگیری آن احتیاج است.

با توجه به اینکه این شغل، نیاز به تحصیلات آنچنانی و یا طی کردن دوره های خاصی ندارد، در صورتی که شما علاقه مند هستید وارد این نوع از کسب و کار شوید، می ‌توانید یک دوره در کنار فردی مجرب کار کنید، و تجربه لازم را به دست آورید و در نهایت برای خود اشتغال زایی کنید.

خشکشویی شغلی است که در ارتباط مستقیم با مردم است. بنابراین اخلاق‌مداری و خوشرویی شرط اول ورود به این شغل به حساب می آید. در مراحل بعدی داشتن دقت و مهارت در کار، تحویل به موقع لباس ها به مشتری، دقت و نظم در ثبت و نگهداری لباس ها از شرایط دیگر این شغل محسوب می شود.

هر کاری برای شروع نیاز به یکسری هزینه دارد. از جمله خرید تجهیزات، اجاره فروشگاه ،خرید انواع شوینده ها، هزینه های جانبی مثل هزینه آب و برق و گاز و….در قدم اول همه این هزینه ها را برآورد کنید و بعد در فکر مکانی باشید که در منطقه خوبی از شهر قرار داشته باشد تا مشتری بیشتری به شما مراجعه کند و بتوانید جوابگوی هزینه ها باشید.
در راه اندازی مغازه خشکشویی ، تبلیغات برای جذب مشتری و شناساندن خود به دیگران،یکی از ابزارهای مهم است.
برای جذب بیشتر مشتری می ‌توانید در قبال چند کاری که انجام می دهید، یکی را به صورت رایگان انجام دهید.
می ‌توانید برای کسب و کارتان یک وب سایت طراحی کنید و کلیه خدمات خود را در آن بگنجانید تا مردم از روند کار و کیفیت آن مطلع شوند.
در کل راه اندازی خشکشویی ، به دلیل اینکه این شغل بسیار وقت گیر است و مسئولیت زیادی را فرد متحمل می شود، نیاز به دقت و مدیریت درست و حساب شده دارد. باید با دقت، جزئیات کار را بررسی کرد و همه جوانب را در نظر گرفت، اما در صورتی که تصمیم خود را گرفته اید و وارد این کسب و کار شده اید، فضا برای کسب و درآمد وجود دارد و می توان با مدیریت درست از درآمد بالایی نیز بهره مند شد و هم برای خود و هم برای چند نفر دیگر اشتغال زایی نمود.

آرایشگاه و صندوق فروشگاهی

امکانات مورد نیاز سخت افزار و نرم افزاری


مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری اقدامی است که به سهولت امرفروش و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان کمک می‌کند ، شما می‌توانید در هنگام فروش با وارد کردن نام مشتری یا شمارۀ مشتری به سرعت به همۀ اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنید. از دیگر اقداماتی که در این بخش صورت می‌گیرد اعطاء سقف اعتبار به مشتری است تا از آن پس مشتری قادر باشد به صورت اعتباری خرید کرده و در فواصل زمانی تسویه کند.

گزارش

استفاده از هوشمندی تجاری رمز موفقیت در کسب و کار به شمار می‌رود. سیستم گزارش‌دهی این نرم افزار برای پاسخگویی به این نیاز راهکار بهینه‌ای برای استخراج اطلاعات ارائه داده و هدف این کار افزایش هوشمندی لازم برای تصمیم گیری و مدیریت کسب و کار است.


حسابداری

در این صندوق فروشگاهی شما این امکان را دارید که تمام فعالیت‌های حسابداری مربوط به کسب و کار خود را انجام دهید ، این بخش شامل گزارش ، ثبت سند حسابداری ، اطلاعات حساب‌ها ، تراز حسا‌ب‌ها ، گزارش گردش حساب‌ها و تسویه حساب مشتریان است.


انبارداری

برای وارد کردن محصولات به انبار و کنترل موثر آن‌ها از زمان دریافت تا لحظۀ تحویل ، آگاهی دقیق از میزان موجودی کالا در انبار ، مقدار مصرف آن و نیز جلوگیری از انباشته ‌شدن بیش از حد موجودی‌، می‌توانید از سیستم انبارداری صندوق فروشگاهی استفاده کنید.


آسمون

بعد از راه اندازی فروشگاه و معتبر شدن ، بهتر است فروش آنلاین را نیز برای خدمات خود راه اندازی کنید. بسیاری از مشتریان بعد از اعتماد و اطمینان از خدمات فروشگاه شما، با وجود فروش آنلاین، می توانند راحت تر و سریع تر از خدمات شما بهره مند شوند و یا اینکه فروشگاه شما را به دیگران نیز معرفی کنند.
استفاده از سیستم cloud صندوق فروشگاهی فراسو که با نام تجاری آسمون راهی بازار شده است می تواند نقش موثری در جذب مشتری بیشتر داشته باشد. چنین وب سایت فروش آنلاینی تصویر واضح از خدمات، جزئیات و توصیف های مربوط به قیمت، اطلاعات تماس، نحوه سفارش و ... را شامل می شود تا تمام کاربران بتوانند به ساده ترین شکل ممکن از خدمات شما بهره مند شوند.
تمامی اصناف محترم و نمایندگان مجاز می توانند از 24 ماه گارانتی و 10 سال پشتیبانی رایگان نرم افزار بهره مند شوند


خشکشویی و صندوق فروشگاهی فراسو