Menu
سوپر پروتئینی

سوپر پروتئینی

سوپر پروتئینی و صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی در

سوپر پروتئینی


در زندگی شهری امروز یکی از مهمترین دغدغه ها دسترسی سریع و آسان به مواد اولیه غذایی می باشد ، که مواد غذایی پروتئینی از مهمترین آنها قلمداد می گردد ، تنوع و نیاز در مواد غذایی پروتئینی حاضری مانند انواع سوسیس و کالباس ،گوشت قرمز و سفید شرایطی را ایجاد کرده که همانند سوپر مارکت های کوچک و بزرگ شاهد بازگشایی انواع سوپر پروتئینی ها باشیم .

در این فروشگاه ها که به صورت زنجیره ای هم وسعت پیدا کرده اند می توانید تمامی نیازهای مصرفی خود را برطرف کنید با توجه به محدودیت تاریخ مصرف و همچنین تغییرات قیمتی زیاد مواد پروتئینی باعث گردیده ،فروشگاه های این قبیل محصولات باچالشهای مهمی در جهت اداره فروشگاه خود مواجه شوند.

در فروشگاه های بزرگ برای جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی از سیستم سخت افزار و نرم افزار وزنی به صورت همزمان استفاده می گردد که همان ترازو های هوشمند یا به اصطلاح Pos scale نامیده می شود .


توجه به این موضوع در تهیه ترازوی هوشمند که به صورت لمسی هم ارائه می گردد باعث شده سرعت در کنار دقت در فروش محصولات به راحتی فراهم گردد .

سوپر پروتئینی و صندوق فروشگاهی

نکاتی جهت

راه اندازی سوپر پروتئینی


اگر به صورت مستقل می خواهید فعالیت کنید لازم است محل فروشگاه از نظر دسترسی و جای پارک مناسب باشد . بهتر است فروشگاه در سایه باشد تا در تابستان محیط خنک تری داشته باشید .

اگر گوشت گرم به فروش می رسانید باید تجربه کافی در پاک کردن محصولات خود داشته باشید و یا از یک نیروی با تجربه بهره ببرید ،همچنین بهتر است برای محصولات آماده و بسته بندی خود نمایندگی برند معتبر دریافت کنید .

سوپر پروتئینی و صندوق فروشگاهی

امکانات مورد نیاز سخت افزار و نرم افزاری


حسابداری

بخش حسابداری صندوق فروشگاهی باید قادر باشد تا تمامی امور حسابداری، بانک و چک، کالا و انبار، اشخاص، تولید و امانی و ... را با رعایت اصول حسابداری و مطابق با قوانین مالیاتی برای کاربران به صورت مکانیزه انجام دهد و گزارشات مورد نیاز کاربران را تولید کند.
در این صندوق فروشگاهی شما این امکان را دارید که تمام فعالیت‌های حسابداری مربوط به کسب و کار خود را انجام دهید ، این بخش شامل گزارش ، ثبت سند حسابداری ، اطلاعات حساب‌ها ، تراز حسا‌ب‌ها ، گزارش گردش حساب‌ها و تسویه حساب مشتریان است.

مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری اقدامی است که به سهولت امرفروش و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان کمک می‌کند ، شما می‌توانید در هنگام فروش با وارد کردن نام مشتری یا شمارۀ مشتری به سرعت به همۀ اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنید. از دیگر اقداماتی که در این بخش صورت می‌گیرد اعطاء سقف اعتبار به مشتری است تا از آن پس مشتری قادر باشد به صورت اعتباری خرید کرده و در فواصل زمانی تسویه کند.


آسمون

بعد از راه اندازی فروشگاه و معتبر شدن ، بهتر است فروش آنلاین را نیز برای محصولات خود راه اندازی کنید. بسیاری از مشتریان بعد از اعتماد و اطمینان از محصولات و فروشگاه شما، با وجود فروش آنلاین، می توانند راحت تر و سریع تر خرید کنند و یا اینکه فروشگاه شما را به دیگران نیز معرفی کنند.
استفاده از سیستم cloud صندوق فروشگاهی فراسو که با نام تجاری آسمون راهی بازار شده است می تواند نقش موثری در افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر داشته باشد. چنین وب سایت فروش آنلاینی تصویر واضح از محصولات ، جزئیات و توصیف های مربوط به محصول، قیمت، اطلاعات تماس، نحوه سفارش و ... را شامل می شود تا تمام کاربران بتوانند به ساده ترین شکل ممکن از فروشگاه شما خرید کنند.


سوپر پروتئینی و صندوق فروشگاهی فراسو