Menu
فروش و پخش خیابانی

فروش و پخش خیابانی

صندوق فروشگاهی در

شرکتهای پخش


فروش و معرفی موفق یک محصول همیشه از دغدغه های تولید کنندگان و تاجران بوده است که یکی از مهمترین روشها ، فروش مویرگی است که توسط شرکتهای پخش صورت می گیرد ، می توان گفت وجود این نیاز باعث شده که شاهد افزایش شرکتهای پخش در ایران باشیم ، شرکتهایی که توانسته اند باعث رشد خود و محصول هدف باشند.

با توجه به حاشیه سود کم در شرکت های پخش برای جلو گیری از ضرر احتمالی ملزم به رعایت نکاتی از این قبیل هستیم:

نکاتی جهت

راه اندازی شرکت پخش


- مهمترین وظیفه مدیر شرکت پخش جذب بازاریاب مستعد و توانمند است.
- پیش بینی هزینه های اولیه همانند هزینه ملک و لوازم اداری و هزینه های ثابت ماهانه مانند: برق ، آب و حقوق پرسنل
- عدم برنامه ریزی دقیق، نداشتن مدیر فروش موفق ، نداشتن تارگت از جمله مواردی است که شرکت را در روند فروش دچار مشکل می کند.
- داشتن سیستم نرم افزاری و سخت افزاری مخصوص شرکتهای پخش
- شناخت رقبای کسب و کار در بازار رقابتی امروز ضروری برای بقا و پیشرفت هر کسب و کار است.

امکانات مورد نیاز سخت افزار و نرم افزاری


پوز فروشگاهی سیار

صندوق فروشگاهی سیار برای شما این شرایط را فراهم می سازد که تمامی مراحل ثبت سفارش مشتری ،ارائه فیش ،تسویه فاکتور و ثبت در صندوق فروشگاهی در هر زمان و مکان امکان پذیر باشد. امکاناتی که دستگاه های پوز سیار در اختیار شما قرار می دهند شامل موارد زیر می باشد.

ماهیت سخت افزاری

قابلیت حمل آسان و ماندگاری شارژ باطری ، این دستگاه را به یکی از پر کاربرد ترین صندوق های فروشگاهی در شرکت های پخش و فروشگاه های سیار حال حاضر بازار تبدیل کرده است. که به سبب آن فروشنده می تواند در هر شرایط زمانی و مکانی که در آن قرار گرفته است فاکتور فروش را به روش های مختلف نقدی ، چکی و اعتبار مشتری صادر کرده و تحلیل های مورد نظر را در گزارشات لحظه ای حسابداری و انبارداری در اختیار داشته باشد.


مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری اقدامی است که به سهولت امرفروش و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان می انجامد ، شما می‌توانید در هنگام فروش با وارد کردن نام مشتری یا شمارۀ مشتری به سرعت به همۀ اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنید. از دیگر اقداماتی که در این بخش صورت می‌گیرد اعطاء سقف اعتبار به مشتری است تا از آن پس مشتری قادر باشد به صورت اعتباری خرید کرده و در فواصل زمانی تسویه کند.


نحوه و میزان خرید مشتریان

میزان خرید مشتریان و تمام فاکتورهایی که از ابتدا در سیستم ثبت شده در پروفایل مشتریان قرار می گیرد و شما می توانید با استفاده از سیستم فروش امتیازی از باشگاه مشتریان این نرم افزار استفاده کرده و سطح بندی های مختلفی برای تخفیف مشتریان بر اساس میزان خرید آنها داشته باشید.


سطوح مشتریان

در این بخش می‌توانید سطوح مختلفی را برای مشتریان تعریف کنید (برای مثال سطح ممتاز ، متوسط ، ضعیف). مشخص کنید که هر مشتری مثلاً اگر میزان خرید از 10000 ریال تا 100000 ریال انجام داد به عنوان مشتری سطح ممتاز از تخفیف ویژه ای برخوردار شود.


اعتبار مشتریان

مشتری می تواند تا قبل از میزان تکمیل شدن سقف اعتبار خود از شما به صورت اعتباری خرید کرده و در بازه و فواصل زمانی حساب خود را تسویه کند. شما می توانید با توجه به میزان گردشی که هر مشتری در خرید محصولات از شما دارد ، میزان سقف اعتباری برای آنها تعیین کنید تا خرید اعتباری مشتری از سقف مربوطه تجاوز نکند. .


بازگشت از فروش

در این قسمت از صندوق فروشگاهی می‌توانید در صورت انصراف مشتری، فروش انجام شده را مرجوع کنید تا فاکتور برگشت شده در فرایند حسابداری و انبارداری محاسبه شود. همچنین می‌توانید سند متناظر آن را چاپ کنید.


خرید

در این قسمت می‌توانید خرید‌هایی که انجام داده‌اید را ثبت کنید. با ثبت خرید ، ورودی به انبار و تراکنش حسابداری برای موجودی محصول نیز ثبت می‌شود.


انبارداری

برای ورود و خروج محصولات از انبار و کنترل موثر آن‌ها در زمان دریافت تا لحظۀ تحویل ، آگاهی دقیق از میزان موجودی کالا در انبار ، مقدار مصرف آن و نیز جلوگیری از انباشته ‌شدن بیش از حد موجودی‌، می‌توانید از سیستم انبارداری صندوق فروشگاهی استفاده کنید.


حسابداری

در این صندوق فروشگاهی شما این امکان را دارید که تمام فعالیت‌های حسابداری مربوط به کسب و کار خود را انجام دهید ، این بخش شامل گزارش ، ثبت سند حسابداری ، اطلاعات حساب‌ها ، تراز حسا‌ب‌ها ، گزارش گردش حساب‌ها ، محاسبه سود ناویژه و تسویه حساب مشتریان است.


گزارش

استفاده از هوشمندی تجاری رمز موفقیت در کسب و کار به شمار می‌رود. سیستم گزارش‌دهی این نرم افزار برای پاسخگویی به این نیاز راهکار بهینه‌ای برای استخراج اطلاعات ارائه داده و هدف این کار افزایش هوشمندی لازم برای تصمیم گیری و مدیریت کسب و کار است.
که در این بخش گزارشاتی اعم از گزارش تجميعى فروش ، گزارش تفكيكى فروش ، گزارش خريد ، گزارش مشتريان ، گزارش حسابدارى ، گزارش انبارداری ، گزارش گردش کالا ، گزارش متصدیان و کاربران و گزارش روز در اختیار شما قرار می گیرد.
تمامی اصناف محترم و نمایندگان مجاز می توانند از 24 ماه گارانتی و 10 سال پشتیبانی رایگان نرم افزار بهره مند شوند.