Menu
لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی و بهداشتی و صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی در

لوازم آرایشی و بهداشتی


صنعت لوازم آرایش به سرعت در حال رشد است و تقاضا برای لوازم و محصولات آرایشی نیز به همان سرعت در حال افزایش است. این تقاضا در تمام کشورها و به ویژه در کشورهای در حال توسعه بسیار بیشتر است.

همانطور که محصولات آرایشی تنوع و گستردگی بسیار زیادی دارند به همان میزان نیز می توان انواع کسب و کار کوچک و بزرگ را در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی راه اندازی کرد. فروشگاه لوازم آرایشی یکی از این کسب و کارهاست. اگر قصد دارید یک فروشگاه لوازم آرایشی و زیبایی راه اندازی کنید لازم است ابتدا اطلاعات خود را در زمینه ای مربوط به این کسب و کار بیشتر کنید و سپس اقدامات لازم را برای شروع این کار انجام دهید.

کارواش و صندوق فروشگاهی

نکاتی جهت

راه اندازی لوازم آرایشی و بهداشتی


فروشگاهی که برای فروش لوازم آرایشی انتخاب می کنید باید در مسیر رفت و آمد افراد مختلف و به ویژه خانم ها باشد تا فروش بیشتری داشته باشید. ساعت کاری فروشگاه لوازم آرایشی خود را به گونه ای تنظیم کنید که در تمام طول روز یا شب بتوانید مشتری های بیشتری را جذب کنید.

برای اینکه کسب و کار موفقی داشته باشید لازم است اطلاعات لازم و کافی درباره محصولات مورد تقاضا در منطقه ای که فروشگاه خود را افتتاح کرده اید، داشته باشید. برای این منظور تنها کافیست به چند فروشگاه لوازم آرایشی در محدودهُ خود مراجعه کنید و با محصولات و برند های مورد استفاده در آن فروشگاه ها بیشتر آشنا شوید.

اگر می خواهید فروشگاه لوازم آرایشی موفقی داشته باشید بهتر است نمایندگی چند برند معروف و معتبر را نیز داشته باشید و از این طریق محصولات معروف و باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهید.

دکوراسیون و نحوه چیدمان محصولات و لوازم آرایشی نقش بسیار مهم و موُثری در جذب مشتری دارد. بهتر است از متدهای جدید طراحی دکور برای فروشگاه خود استفاده کنید و با اضافه کردن جزئیات هنری و زیبا، محیط جذابی را ایجاد نمایید و از این طریق حس خوبی را به مشتریان خود منتقل کنید. پاکیزه نگه داشتن محیط فروشگاه، در معرض دید بودن محصولات آرایشی، چیدمان شیک و ... همگی در جذب مشتری بیشتر نقش خواهند داشت.

اگر قرار است یک فروشنده یا کارمند برای فروشگاه خود استخدام کنید بهتر است فردی را انتخاب کنید که اطلاعات و تخصص لازم در زمینه محصولات و لوازم آرایشی داشته باشد و بتواند راهنمایی های خوبی را به مشتریان ارائه دهد. هرچه اطلاعاتی که به مشتریان خود ارائه می دهید کامل تر و دقیق تر باشد، اعتماد و اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد.

لوازم آرایشی و بهداشتی و صندوق فروشگاهی

امکانات مورد نیاز سخت افزار و نرم افزاری


انبارداری

برای وارد کردن محصولات به انبار و کنترل موثر آن‌ها از زمان دریافت تا لحظۀ تحویل ، آگاهی دقیق از میزان موجودی کالا در انبار ، مقدار مصرف آن و نیز جلوگیری از انباشته ‌شدن بیش از حد موجودی‌، می‌توانید از سیستم انبارداری صندوق فروشگاهی استفاده کنید.

مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری اقدامی است که به سهولت امرفروش و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان کمک می‌کند ، شما می‌توانید در هنگام فروش با وارد کردن نام مشتری یا شمارۀ مشتری به سرعت به همۀ اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنید. از دیگر اقداماتی که در این بخش صورت می‌گیرد اعطاء سقف اعتبار به مشتری است تا از آن پس مشتری قادر باشد به صورت اعتباری خرید کرده و در فواصل زمانی تسویه کند.


گزارش

استفاده از هوشمندی تجاری رمز موفقیت در کسب و کار به شمار می‌رود. سیستم گزارش‌دهی این نرم افزار برای پاسخگویی به این نیاز راهکار بهینه‌ای برای استخراج اطلاعات ارائه داده و هدف این کار افزایش هوشمندی لازم برای تصمیم گیری و مدیریت کسب و کار است.


آسمون

بعد از راه اندازی فروشگاه و معتبر شدن ، بهتر است فروش آنلاین را نیز برای محصولات خود راه اندازی کنید. بسیاری از مشتریان بعد از اعتماد و اطمینان از محصولات و فروشگاه شما، با وجود فروش آنلاین، می توانند راحت تر و سریع تر خرید کنند و یا اینکه فروشگاه شما را به دیگران نیز معرفی کنند.
استفاده از سیستم cloud صندوق فروشگاهی فراسو که با نام تجاری آسمون راهی بازار شده است می تواند نقش موثری در افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر داشته باشد. چنین وب سایت فروش آنلاینی تصویر واضح از محصولات آرایشی، جزئیات و توصیف های مربوط به محصول، قیمت، اطلاعات تماس، نحوه سفارش و ... را شامل می شود تا تمام کاربران بتوانند به ساده ترین شکل ممکن از فروشگاه شما خرید کنند.
تمامی اصناف محترم و نمایندگان مجاز می توانند از 24 ماه گارانتی و 10 سال پشتیبانی رایگان نرم افزار بهره مند شوند.


لوازم آرایشی و بهداشتی و صندوق فروشگاهی فراسو