Menu
(تلفن همراه)موبایل

تلفن همراه ( موبایل )


موبایل فروشی و صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی در

تلفن همراه ( موبایل)


یکی از پر طرفدارترین و مهمترین راههای ارتباطی در میان ما انسانها بدون شک تلفن همراه است ، این محصول توانسته ما را چنان به خود وابسته کند که شاید برای خیلی از ما بدون آن حتی برای چند لحظه بسیار سخت و غیر قابل تحمل باشد .

نیاز ما به این کالا باعث شده شاهد رشد و تولید انواع گوشی تلفن همراه با تنوع بسیار در امکانات مختلف باشیم ، این بازار جذاب توانسته در ایران به عنوان یه یک شغل های پر رونق روز به روز گسترش پیدا کند ، بازاری که در آن فروش گوشی کارکرده ( دسته دوم ) نیز بسیار داغ می باشد .

فروشندگان موبایل با توجه به تنوع زیاد در لوازم جانبی و محصولات اصلی خود نیاز به داشتن یک انبار موجودی کالا و گزارش خروجی روزانه فروش خود هستند تا بتوانند کنترل دقیق و منظمی بر روی کسب و کار خود داشته باشند .در ادامه نیازهای لازم جهت مدیریت فروش یک فروشگاه توضیح داده می شود.

موبایل و صندوق فروشگاهی

نکاتی جهت

راه اندازی موبایل فروشی


امکانات لازم محیطی : برای فعالیت مورد نظر در حیطه موبایل فروشی یا تعمیرات موبایل بهترین گزینه حضور در راسته بازار موبایل و اطراف آن است و یا اگر چنین گزینه ای را دوست ندارید باید به فکر دیگر مناطق پر رفت آمد شهر باشید. جایی که ویتیرین شما بیشتر دیده شود و احتمال خرید از شما افزایش یابد.

تخصص فنی : یک فروشنده موفق موبایل می بایست اطلاعات لازم جهت راه اندازی و تعمیرات کالای خود را داشته باشد تا بتواند پشتیبانی لازم جهت رفع درخواست مشتری را کامل برطرف سازد . البته برای شروع کار می‌توانید از یک نفر تعمیرکار حرفه‌ای و کارکرده به‌صورت پاره وقت در کنار کارتان بهره بگیرید که بازدهی کار را افزایش و ریسک کار را کاهش می‌دهد.

موبایل و صندوق فروشگاهی

امکانات مورد نیاز سخت افزار و نرم افزاری


انبارداری

برای وارد کردن محصولات به انبار و کنترل موثر آن‌ها از زمان دریافت تا لحظۀ تحویل ، آگاهی دقیق از میزان موجودی کالا در انبار ، مقدار مصرف آن و نیز جلوگیری از انباشته ‌شدن بیش از حد موجودی‌، می‌توانید از سیستم انبارداری صندوق فروشگاهی استفاده کنید..

حسابداری

بخش حسابداری صندوق فروشگاهی باید قادر باشد تا تمامی امور حسابداری، بانک و چک، کالا و انبار، اشخاص، تولید و امانی و ... را با رعایت اصول حسابداری و مطابق با قوانین مالیاتی برای کاربران به صورت مکانیزه انجام دهد و گزارشات مورد نیاز کاربران را تولید کند.
در این صندوق فروشگاهی شما این امکان را دارید که تمام فعالیت‌های حسابداری مربوط به کسب و کار خود را انجام دهید ، این بخش شامل گزارش ، ثبت سند حسابداری ، اطلاعات حساب‌ها ، تراز حسا‌ب‌ها ، گزارش گردش حساب‌ها و تسویه حساب مشتریان است.


مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری اقدامی است که به سهولت امرفروش و برقراری ارتباط نزدیک ‌تر با مشتریان کمک می‌کند ، شما می‌توانید در هنگام فروش با وارد کردن نام مشتری یا شمارۀ مشتری به سرعت به همۀ اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنید. از دیگر اقداماتی که در این بخش صورت می‌گیرد اعطاء سقف اعتبار به مشتری است تا از آن پس مشتری قادر باشد به صورت اعتباری خرید کرده و در فواصل زمانی تسویه کند.


گزارش

استفاده از هوشمندی تجاری رمز موفقیت در کسب و کار به شمار می‌رود. سیستم گزارش‌دهی این نرم افزار برای پاسخگویی به این نیاز راهکار بهینه ‌ای برای استخراج اطلاعات ارائه داده و هدف این کار افزایش هوشمندی لازم برای تصمیم گیری و مدیریت کسب و کار است


آسمون

بعد از راه اندازی فروشگاه و معتبر شدن ، بهتر است فروش آنلاین را نیز برای محصولات خود راه اندازی کنید. بسیاری از مشتریان بعد از اعتماد و اطمینان از محصولات و فروشگاه شما، با وجود فروش آنلاین، می توانند راحت تر و سریع تر خرید کنند و یا اینکه فروشگاه شما را به دیگران نیز معرفی کنند.
استفاده از سیستم cloud صندوق فروشگاهی فراسو که با نام تجاری آسمون راهی بازار شده است می تواند نقش موثری در افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر داشته باشد. چنین وب سایت فروش آنلاینی تصویر واضح از محصولات ، جزئیات و توصیف های مربوط به محصول، قیمت، اطلاعات تماس، نحوه سفارش و ... را شامل می شود تا تمام کاربران بتوانند به ساده ترین شکل ممکن از فروشگاه شما خرید کنند.


و صندوق فروشگاهی