Menu
پت شاپ

پت شاپ

صندوق فروشگاهی در

پت شاپ


پیشرفت و صنعتی شدن جوامع منجر به کم شدن ارتباطات احساسی بین انسان ها شده است. مهرورزیدن و محبت دیدن از نیازهای پایه ای انسان است که در جوامع مدرن کم تر به آن توجه می شود. حیوانات خانگی از بهترین راه حل های برآوردن این نیاز انسان های جوامع مدرن است. حیوانات خانگی بدون چشم داشتی انسان را از نظر احساسی اغنا می کنند.

با رشد صنعت و کاهش روابط انسانی، تعداد حیوانات خانگی نیز رشد می کند. این رویه در کشور ما ایران نیز وجود دارد. با رشد تعداد و انواع حیوانات خانگی نیاز خانه ها به لوازم مصرفی و دائمی برای نگهداری و سلامت و حتی سرگرمی حیوانات خانگی بیش تر می شود. رشد این نیاز سبب ایجاد بازار مناسبی برای فروشگاه های لوازم مربوط به حیوانات خانگی یا به اصطلاح پت شاپ ها شده است.

پت شاپ، یک کسب و کار خرده فروشی است که انواع مختلف حیوانات را به فروش می رساند. انواع متعلقات و وسایل حیوانات هم در پت شاپ ها فروخته می شود. محصولات شامل: غذا، اسباب بازی، قلاده، افسار، جای خواب گربه، تشویقی ها، قفس و آکواریوم می باشد.

نکاتی جهت

راه اندازی پت شاپ


برای راه اندازی پت شاپ، مهم است که کارکنان، دانش و تجربه کافی از حیوانات خانگی و مراقبت از آنها داشته باشند و همینطور از مقررات حمایت از حیوانات با خبر باشند. پت شاپ ها هم با هم رقابت دارند مثلا پت شاپ های مستقل با فروشگاه های بزرگ پت شاپ هایی که مراکز بسیاری در سراسر کشور دارند یا فروشگاه هایی که سبد کاملی از محصولات مربوط به حیوانات خانگی ارائه می دهند.

امکانات مورد نیاز سخت افزار و نرم افزاری


مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری اقدامی است که به سهولت امرفروش و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان کمک می‌کند ، شما می‌توانید در هنگام فروش با وارد کردن نام مشتری یا شمارۀ مشتری به سرعت به همۀ اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنید. از دیگر اقداماتی که در این بخش صورت می‌گیرد اعطاء سقف اعتبار به مشتری است تا از آن پس مشتری قادر باشد به صورت اعتباری خرید کرده و در فواصل زمانی تسویه کند.

نحوه و میزان خرید مشتریان

میزان خرید مشتریان و تمام فاکتور های مشتری که از ابتدا در سیستم ثبت شده در پروفایل مشتریان ثبت می شود و شما می توانید با استفاده از سیستم فروش امتیازی از باشگاه مشتریان این نرم افزار استفاده کرده و سطح بندی های مختلفی برای تخفیف مشتریان بر اساس میزان خرید آنها داشته باشید.


سطوح مشتریان

در این بخش می‌توانید سطوح مختلفی را برای مشتریان تعریف کنید (برای مثال سطح ممتاز ، متوسط ، ضعیف). مشخص کنید که هر مشتری مثلاً اگر میزان خرید از 10000 ریال تا 100000 ریال انجام داد به عنوان مشتری سطح ممتاز از تخفیف برخوردار خواهد شد.


اعتبار مشتریان

در قسمت اعتبار مشتریان می توانید نسبت به میزان گردش خرید مشتری خود ،اعتبار مشخص کنید و تا تکمیل نشدن این اعتبار مشتریان شما می تواند به صورت بازده زمانی مشخص فاکتورهای خود را تسویه کنند.


تحویل بیرون

فروش آنلاین یکی از خدمات نوینی است که اخیرا صندوق های فروشگاهی امکان آن را برای تحویل کالا به مشتریان در محل فراهم ساخته اند که امکان فروش با حجم و سرعت بالا را فراهم ساخته اند.


شبکه کردن دستگاه ها

در فروشگاه های زنجیره ای و یا فروشگاه های بزرگ ضرورت وجود اطلاعات دستگاه در چند شعبه یا چند دستگاه در یک فروشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است . که علاوه بر اطلاعات محصولات اطلاعات مشتریان در همه ی صندوق های فروشگاهی به طور مشترک وجود داشته باشد که این امکان هم به صورت محلی و Cloud در این دستگاه ها وجود دارد.


خرید

در این قسمت می‌توانید خرید‌هایی که انجام داده‌اید را ثبت کنید. با ثبت خرید ، ورودی به انبار و تراکنش حسابداری برای موجودی محصول نیز ثبت می‌شود.


انبارداری

برای وارد کردن محصولات به انبار و کنترل موثر آن‌ها از زمان دریافت تا لحظۀ تحویل ، آگاهی دقیق از میزان موجودی کالا در انبار ، مقدار مصرف آن و نیز جلوگیری از انباشته ‌شدن بیش از حد موجودی‌، می‌توانید از سیستم انبارداری صندوق فروشگاهی استفاده کنید.


حسابداری

در صندوق های فروشگاهی شما این امکان را دارید که تمام فعالیت‌های حسابداری مربوط به کسب و کار خود را انجام دهید ، این بخش شامل گزارش ، ثبت سند حسابداری ، اطلاعات حساب‌ها ، تراز حسا‌ب‌ها ، گزارش گردش حساب‌ها و تسویه حساب مشتریان است.


بازگشت از فروش

در این قسمت از صندوق فروشگاهی می‌توانید در صورت انصراف مشتری، فروش انجام شده را مرجوع کنید تا فاکتور برگشت شده در فرایند حسابداری و انبارداری و گزارش فروش محاسبه شود. همچنین می‌توانید سند متناظر آن را چاپ کنید.


گزارش

استفاده از هوشمندی تجاری رمز موفقیت در کسب و کار به شمار می‌رود. سیستم گزارش‌دهی صندوق های فروشگاهی برای پاسخگویی به این نیاز راهکار بهینه‌ای برای استخراج اطلاعات ارائه داده اند و هدف این کار افزایش هوشمندی لازم برای تصمیم گیری و مدیریت کسب و کار است.


گزارش مورد نیاز شما

گزارش تجميعى فروش ، گزارش تفكيكى فروش ، گزارش خريد ، گزارش مشتريان ، گزارش حسابدارى ، گزارش انبارداری گزارش گردش کالا
تمامی اصناف محترم و نمایندگان مجاز می توانند از 24 ماه گارانتی و 10 سال پشتیبانی رایگان نرم افزار بهره مند شوند.