Menu
کارواش

کارواش

کارواش و صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی در

کارواش


افزایش تعداد وسایل نقلیه و افزایش ارزش و اهمیت خودروها به مشاغلی مانند کارواش رونق بخشیده و آن را به یکی از پرطرفدارترین کسب و کارهای حال حاضر تبدیل نموده است. با توجه به این که امروزه افراد زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، به منظور جذب مشتریان بیشتر و جلب رضایت آن ها، تجهیزات مورد استفاده در کارواش از اهمیت زیادی برخوردار است و کیفیت و کارایی آن ها در درجه اول اهمیت قرار می گیرد.

تولید تجهیزات پیشرفته، نوآورانه و حرفه ای کارواش تحولات بزرگی در این کسب و کار ایجاد نموده و آشنایی کامل با این لوازم می تواند به راه اندازی کارواش مدرن و تخصصی بینجامد.

کارواش و صندوق فروشگاهی

نکاتی جهت

راه اندازی کارواش


پس از جمع آوری اطلاعات و انجام اقدامات اولیه، مرحله دوم آغاز می شود. مرحله دوم شامل تهیه مجوز های لازم، خرید دستگاه و تجهیزات لازم می باشد. یافتن نیروی متخصص و کارمندان و استخدام آن ها در این مرحله انجام می شود.

کارواش ها مانند هر کسب و کار دیگری با مشتری سر و کار دارند و بنابراین مالکان آن باید دسترسی مناسبی را برای مراجعه مشتری ها فراهم نمایند. مکان سر راست و مناسب با علائم و تابلو های جذب کننده حتما به افزایش مشتری و در نتیجه سود دهی بیشتر این کسب و کار می انجامد. ارائه سرویس مناسب و با کیفیت ، برخورد محترمانه ، اخذ هزینه به شکل متعارف ، اختصاص دادن محل مناسبی جهت سالن انتظار می تواند از لحاظ روانی تاثیر به سزایی در مراجعهُ مجدد مشتری داشته باشد.

کارواش و صندوق فروشگاهی

امکانات مورد نیاز سخت افزار و نرم افزاری


مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری اقدامی است که به سهولت امرفروش و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان کمک می‌کند ، شما می‌توانید در هنگام فروش با وارد کردن نام مشتری یا شمارۀ مشتری به سرعت به همۀ اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنید. از دیگر اقداماتی که در این بخش صورت می‌گیرد اعطاء سقف اعتبار به مشتری است تا از آن پس مشتری قادر باشد به صورت اعتباری خرید کرده و در فواصل زمانی تسویه کند.

نحوه و میزان خرید مشتریان

میزان خرید مشتریان و تمام فاکتورهای مشتری که از ابتدا در سیستم ثبت شده در پروفایل مشتریان ثبت می شود و شما می توانید با استفاده از سیستم فروش امتیازی از باشگاه مشتریان این نرم افزار استفاده کرده و سطح بندی های مختلفی برای تخفیف مشتریان بر اساس میزان خرید آنها داشته باشید.


سطوح مشتریان

در این بخش می‌توانید سطوح مختلفی را برای مشتریان تعریف کنید (برای مثال سطح ممتاز ، متوسط ، ضعیف). مشخص کنید که هر مشتری مثلاً اگر میزان خرید از 10000 ریال تا 100000 ریال انجام داد به عنوان مشتری سطح ممتاز از تخفیف برخوردار خواهد شد.


اعتبار مشتریان

در قسمت اعتبار مشتریان میتوانید نسبت به میزان گردش خرید مشتری خود ،اعتبار مشخص کنید و تا تکمیل نشدن این اعتبار مشتریان شما می توانند در بازه های زمانی مشخص فاکتورهای خود را تسویه کنند.


خرید

در این قسمت می‌توانید خرید‌های مواد اولیه و سایر مخارجی که انجام داده‌اید را ثبت کنید. با ثبت خرید ، ورودی به انبار و تراکنش حسابداری برای موجودی محصول نیز ثبت می‌شود.


انبارداری

برای وارد کردن محصولات به انبار و کنترل موثر آن‌ها از زمان دریافت تا لحظۀ تحویل ، آگاهی دقیق از میزان موجودی کالا در انبار ، مقدار مصرف آن و نیز جلوگیری از انباشته ‌شدن بیش از حد موجودی‌، می‌توانید از سیستم انبارداری صندوق فروشگاهی استفاده کنید.


حسابداری

با این صندوق فروشگاهی شما میتوانید تمام فعالیت‌های حسابداری مربوط به کسب و کار خود را انجام دهید ، این بخش شامل گزارش ، ثبت سند حسابداری ، اطلاعات حساب‌ها ، تراز حسا‌ب‌ها ، گزارش گردش حساب‌ها و تسویه حساب مشتریان است.


بازگشت از فروش

در این قسمت از صندوق فروشگاهی می‌توانید در صورت انصراف مشتری، فروش انجام شده را مرجوع کنید تا فاکتور برگشت شده در فرایند حسابداری و انبارداری محاسبه شود. همچنین می‌توانید سند متناظر آن را چاپ کنید.


گزارش

استفاده از هوشمندی تجاری رمز موفقیت در کسب و کار به شمار می‌رود. سیستم گزارش‌دهی این نرم افزار برای پاسخگویی به این نیاز راهکار بهینه‌ای برای استخراج اطلاعات ارائه داده و هدف این کار افزایش هوشمندی لازم برای تصمیم گیری و مدیریت کسب و کار است.


گزارش مورد نیاز شما

گزارش تجميعى فروش ، گزارش تفكيكى فروش ، گزارش خريد ، گزارش مشتريان ، گزارش حسابدارى ، گزارش انبارداری گزارش گردش کالا
تمامی اصناف محترم و نمایندگان مجاز می توانند از 24 ماه گارانتی و 10 سال پشتیبانی رایگان نرم افزار بهره مند شوند.

و صندوق فروشگاهی