Menu
تخفیف- فروش نرم افزارانبارداری اندرویدی|فراسو

تخفیف
این قسمت برای مشخص‌کردن تخفیف روی محصولات است، برای مثال می‌توانید برای خرید 10 عدد محصول مورد نظر 20 درصد تخفیف بر روی آن محصول تعریف کنید که اگر هر زمان 10 عدد از آن محصول خریداری شد ، این تخفیف به صورت خودکار اعمال شود.
تعریف تخفیف
برای این منظور بخش "تخفیف" را در قسمت "محصولات" انتخاب کرده و به صفحه تخفیف وارد شوید. در قسمت دسته‌بندی اصلی همیشه گزینه‌ای به عنوان پیش فرض انتخاب شده است که می‌توانید آن را تغییر دهید. اعمال فیلتر دسته‌بندی فرعی اختیاری است اما می‌توانید با اعمال آن جستجوی دقیق‌تری داشته باشید. در قسمت "بارکد" هم می‌توانید با بارکد مورد نظر جستجو را انجام دهید اما باید آن بارکد در دسته‌بندی‌ها وجود داشته باشد. درغیر این صورت محصولی را نشان نمی‌دهد.
پس از اعمال فیلتر و مشخص شدن محصولات ، محصولی را که قصد دارید برای آن‌ تخفیف تعدادی قائل شوید، با علامت تیک در مربع سمت راست آن مشخص کنید. سپس "تعداد" و "درصد تخفیف" را مشخص و نامگذاری کنید.( برای مثال: حراج پایان فصل) در غیر این صورت دستگاه پیغام می‌دهد "اطلاعات لازم را وارد نمائید" . لازم است هر سه قسمت را مشخص شوند. "تعداد " در این قسمت به معنی تعداد محصولی است که باید مشتری خریداری کند تا شامل تخفیف شود. در انتها با زدن گزینه ثبت ، برای آن محصول تخفیف اعمال خواهد شد.